شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

بنیان گذاران گوگل از مقام خود کناره گیری می کنند ؟
تکنولوژی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

بنیان گذاران گوگل از مقام خود کناره گیری می کنند ؟

بنیانگذاران همیشه با فرهنگ شرکتهایشان از نزدیک شناخته می شوند. استیو جابز سمان اپل شهرت برای کمال. جف بزوس ماموریت محور مشتری را در آمازون ایجاد کرد . در گوگل ، پیج و برین مظاهر انسانی - و پیوندهای مستقیم با - یک فرهنگ آزاد عاشقانه است که باعث ایجاد خلاقیت می شود ، حتی اگر هیچ فایده ای برای این شرکت نداشته باشد.

ماه گذشته هنگامی که 200 کارگر گوگل و متحدین آنها در سانفرانسیسکو تظاهرات کردند ، هدف اعلام شده آنها مبارزه با قصاص توسط ادعای رهبران شرکت علیه کارمندان بود که علیه غول جستجو صحبت می کردند. اما یکی از معترضین تابلوی پوستر را در دست داشت که فریاد جنگ گسترده تری را در برگرفته بود: "فرهنگ باز ما را نجات ده".

رفتار مشهور آزمایشی غول جستجو در گذشته اخیر از بین رفته است زیرا Google بیشتر و بیشتر شرکت می کند. روز سه شنبه ، آینده آن پس از آنکه بنیانگذاران لری پیج و سرگئی برین اخبار بمبگذاری را کنار گذاشتند ، سؤال بیشتری کردند : این جفت نماد گفتند که آنها به عنوان رهبران شرکت مادر گوگل الفبای کنار می روند و مدیرعامل گوگل ساندر پیچای را به عهده می گیرند. 

بنیانگذاران همیشه با فرهنگ شرکتهایشان از نزدیک شناخته می شوند. استیو جابز سمان اپل شهرت برای کمال. جف بزوس ماموریت محور مشتری را در آمازون ایجاد کرد . در گوگل ، پیج و برین مظاهر انسانی - و پیوندهای مستقیم با - یک فرهنگ آزاد عاشقانه است که باعث ایجاد خلاقیت می شود ، حتی اگر هیچ فایده ای برای این شرکت نداشته باشد.

پیج و برین گوگل را در اخلاقی قرار دادند که باعث شفافیت داخلی می شد ، حتی اگر از بیرون به نظر برسد به اندازه الگوریتم جستجوی شرکت مبهم است. کارمندان تشویق می شدند پروژه هایی را که همکارانشان در حال توسعه بودند ، بررسی کنند ، چیزی که در دره پنهانی سیلیکون وجود ندارد. با توجه به ویژگی های شرکت های آمریکایی ، محیط گوگل به طور مرجع مرزی بود - کارمندان می توانند 20٪ از وقت خود را صرف کار در یک پروژه جانبی کنند ، به این امید که بتواند به چیز بزرگ بعدی گوگل تبدیل شود. 

بنیانگذاران - دوستان دانشگاه استنفورد که شرکت خود را در یک گاراژ بنا کردند - اعضای هیئت مدیره خواهند ماند. اما برخی از کارمندان قبلاً نگران این هستند که با پیج و برین رسماً از تصویر روز به روز ، این شرکت در آنچه در زمان های آشفته و آشفته وجود دارد ، بی ادب باشد. با حذف صفحه و برین ، آنها نمی دانند چه کسی از فرهنگ Google محافظت می کند؟

"برخی به طور جدی امیدوار بود سرگئی و لری در گوگل و رفع گام به گام،" سازمان دهندگان کارمند در گوگل توییتی نفرستاده . آنها به جای اینکه کشتی در حال غرق شدن را درست کنند ، کشتی را پریدند. "