شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

واکنش «تاد فیلیپس» و «واکین فینیکس» به ۱۱ مورد نامزدی جوکر در اسکار 2020
فیلم و سریال چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰:۵۸

واکنش «تاد فیلیپس» و «واکین فینیکس» به ۱۱ مورد نامزدی جوکر در اسکار 2020

جوکر در ۱۱ بخش مختلف نامزد دریافت اسکار شد؛ از بهترین فیلم سینمایی سال و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای واکین فینیکس گرفته تا بهترین کارگردانی برای تاد فیلیپس و موسیقی و گریم و غیره.

حالا سازنده این فیلم موفق و پرفروش در اینستاگرام خودش نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و ضمن تشکر از دست‌اندرکاران فیلم اظهار می‌کند نگاه متفاوتش به یک پروژه بزرگ عامل موفقیت جوکر بوده است.

جوکر با یک ایده شروع شد، یک آزمون در واقع. آیا می‌توانیم با پرداخت به زندگی یک کاراکتر [در جامعه] به صورت معکوس دیدگاهی مستقل برای بازتاب دنیای اطرافمان در فیلمی بزرگ داشته باشیم؟ مطالعه و واکاوی آنچه در جامعه می‌بینیم و حس می‌کنیم، از همدلی گرفته تا اثرات نبود عشق. من از صمیم قلب به خاطر نظر دلگرم‌کننده آکادمی متشکرم و می‌خواهم از «واکین فینیکس» نابغه، و همچنین تمام همکاران فوق‌العاده‌ام تشکر کنم. ما خوشحال هستیم که جامعه فیلم‌سازان، فیلم ما و پیامش را دریافته‌اند.

واکین فینیکس بازیگر نقش آرتور فلک هم که نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در اسکار 2020 شده نسبت به این موضوع واکنشی مختصر نشان داده و ضمن تشکر از آکادمی، به دیگر نامزدها نیز تبریک می‌گوید:

بسیار مفتخر هستم که در کنار دیگر بازیگران نامزد شده‌ام. آکادمی همواره به من کمک کرده تا حرفه‌ام را جدی و پایدار دنبال کنم و به خاطر این حجم از پشتیبانی به شدت متشکرم. لازم است به دیگر بازیگران نامزد شده هم به خاطر نقش‌های الهام‌بخش‌شان که فرم هنری ما را غنا بخشیده‌اند تشکر کنم.

فینیکس یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای برنده شدن جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد است؛ او پیش از این جوایز مشابه گلدن گلوب و جشن منتقدان را برنده شده و به احتمال زیاد انتخاب نهایی آکادمی نیز خواهد بود. اما خود فیلم سینمایی جوکر در بخش بهترین فیلم سال، رقیبانی بسیار جدی و سرسخت دارد و معلوم نیست که در زمینه بردن اسکار موفق خواهد بود یا خیر. اگر چنین اتفاقی بیافند، جوکر به اولین فیلم کمیک‌بوکی تاریخ سینمای جهان تبدیل خواهد شد که اسکار می‌برد.

منبع: vigiato نویسنده: امید گیلانی