شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

اطلاعاتی از فضای داستانی GTA 6 لو رفت
کنسول و بازی دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۲۴

اطلاعاتی از فضای داستانی GTA 6 لو رفت

هر چقدر که به آغاز نسل جدید نزدیک می‌شویم، شایعات در مورد قسمت بعدی GTA بیشتر می‌شوند. در همین راستا اخیرا پستی در اینستاگرام یکی از کارمندان راکستار منتشر شده که اطلاعاتی در مورد فضای داستانی GTA 6 و زمانی که بازی در آن رخ می‌دهد را فاش می‌کند.

تیم نف که روی پروژه‌های زیادی از راکستار کار کرده، پیش از این پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که در آن در حال انجام موشن کپچر یک بازی، اسلحه‌ای مربوط به دهه هشتاد آمریکا را در دست گرفته بود. این پست اینستاگرام به احتمال واقعی بودن شایعه مربوط به رخ دادن داستان بازی در دهه هشتاد میلادی قوت می‌بخشد.

جالب است که تیم نف پس از مدتی پست خود را از روی اینستاگرام پاک کرد و اکانت خود را هم به حالت پرایوت درآورد. همین قضیه به احتمال واقعی بودن شایعه بالا کمک می‌کند. رخ دادن داستان GTA در زمانی قبل از زمان انتشار بازی اتفاق چندان عجیبی نیست. پیش از این هم GTA San Andreas و GTA Vice City شاهد چنین داستان‌هایی بودند.

در کل می‌توان پیش‌بینی کرد که کار ساخت GTA 6 هم شروع شده و پس از اتمام پروژه Red Dead Redemption 2، این کمپانی به طور کامل روی جی‌تی‌ای بعدی متمرکز خواهد شد. با توجه به آن که راکستار پیش از این جی‌تی‌ای 5 را در آخرین سال نسل هفتم برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه کرد، می‌توان احتمال داد که چنین اتفاقی برای نسخه جدید این فرنچایز هم رخ بدهد. البته راکستار هنوز هیچ اطلاعاتی در این راستا منتشر نکرده اما ساختن دنباله برای یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای ویدیو گیم اتفاق چندان دور از انتظاری نیست.

منبع: vigiato نویسنده: امید گیلانی