شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

Call Of Duty Mobile – جدیدترین آمار‌های منتشر شده از دانلود و سوددهی بازی
کنسول و بازی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

Call Of Duty Mobile – جدیدترین آمار‌های منتشر شده از دانلود و سوددهی بازی

نکته‌ی جالب در خصوص برخی از بازی‌های رایگان، درآمد زایی بسیار زیاد آن‌ها نسبت به عناوین دیگر است. همان‌طور که در جریان هستید، بیشتر درآمد یک بازی رایگان از پرداخت‌های درون برنامه‌‌ای بدست می‌آید. 

 با آمارهای جدیدی از Call Of Duty Mobile در خدمت شما عزیزان هستیم. این عنوان همواره در حال رشد (از نظر درآمد زایی و اضافه شدن تعداد کاربران) می‌باشد. طبق آخرین آمار، تعداد کسانی که بازی را دانلود کرده اند از مرز ۱۷۲ میلیون نفر گذشته. همچنین کال آو دیوتی موبایل تا به امروز 87 میلیون دلار برای اکتیویژن درآمد زایی داشته است. عنوان مذکور هم اکنون به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران اندروید و IOS می‌باشد.

اطلاعاتی که مطالعه فرمودید توسط پایگاه معتبر سنسور تاور به اشتراک گذاشته شد. شاید دومین ماه عرضه‌ی Call Of Duty Mobile به اندازه‌ی ماه اول، آتشین نباشد. با تمام این اوصاف، ماه دوم عرضه‌ی کال آو دیوتی موبایل نیز بسیار خوب بود. این اپلیکیشن رایگان تا به امروز بیش از ۱۷۲ میلیون بار دانلود شده! نکته‌ی حائز اهمیت دیگر،‌ افزایش میزان درآمد زایی از بازی است. طبق آمار‌ها، Call Of Duty Mobile در ماه اول خود ۵۴ میلیون دلار درآمد داشت. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این رقم افزایش پیدا کرد و حال به 87 میلیون دلار رسیده. لازم به ذکر است که کاربران آمریکایی بیشترین سهام در سود حاصل شده را داشتند. کال آو دیوتی موبایل به کمک اکتیویژن و Tencent و TiMi Studios توسعه و انتشار یافت. بازی همواره به جذب پلیر و موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد. به احتمال زیاد، در آینده‌ای نزدیک، شاهد اضافه شدن مود‌های جدید به این اثر هستیم.

با تجربه‌ی کال آو دیوتی موبایل قادر به ملاقات دوباره با بسیاری از شخصیت‌های ماندگار فرنچایز مانند گوست و … هستید. بسیاری از سلاح‌های معروف این مجموعه نیز در بازی حضور دارند. یکی از مهم‌ترین موضوعات در خصوص بازی، حضور مود پر طرفدار  بتل رویال در آن می‌‌باشد. توسعه دهندگان بخش بتل رویال غنی و بزرگی را برای بازی در نظر گرفته اند. بتل رویال کال آو دیوتی موبایل از solo و duos و… پشتیبانی می‌کند. ویژگی‌های جدیدی نیز به این مود اضافه شده که از میان آن‌ها می‌توان به تغییر دوربین از زاویه‌ی اول شخص به سوم شخص و مپ‌های مختلف اشاره کرد. امسال، سالی فوق العاده برای طرفداران این فرنچایز بود. علاوه بر نسخه‌ی رایگان موبایل، شاهد عرضه‌ی کال آو دیوتی مدرن وارفیر (ریبوت) نیز بودیم. توسعه‌ی این اثر بر عهده‌ی استدیوی خوش نام اینفینیتی وارد بود. استدیو اعلام داشت که بازی در صدد نشان دادن زشتی‌های جنگ برآمده و طراحی بسیار واقع گرایانه‌ای دارد. 

 

دانلود از : گوگل پلی


دانلود از : اپ استور