شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

نسخه جدید بایوشاک رسما تایید شد
کنسول و بازی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

نسخه جدید بایوشاک رسما تایید شد

کمپانی 2K رسما تایید کرد که نسخه جدید سری بایوشاک توسط استودیوی تازه‌تاسیس Cloud Chamber در حال ساخت است.

مدیریت این استودیوی جدید بر عهده کلی گیلمور خواهد بود که پیش از این سابقه کار روی فرنچایزهای شناخته شده‌ای مثل XCOM و Civilization را بر عهده داشت. در نتیجه خبری از حضور کن لوین به عنوان خالق این فرنچایز در روند ساخت بازی نیست.

هنوز پلتفرم‌های مقصد بایوشاک جدید مشخص نشده اما از آنجایی که این بازی احتمال در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد، انتظار می‌رود که برای پی‌سی و کنسول‌های نسل بعدی عرضه شود. اطلاعات دیگری از این پروژه در دسترس نیست و برای مثال نمی‌دانیم که طبق شایعات قبلی، در این بازی شاهد بخش چند نفره خواهیم بود یا خیر.

سری بایوشاک از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین فرنچایزهای دنیای ویدیو گیم محسوب می‌شود. نسخه اول این بازی چه در زمینه ارائه یک محیط اتمسفریک جذاب و چه داستان زیبا درخشید. نسخه دوم بازی که وظیفه ساخت آن بر عهده خالقان این فرنچایز نبود در زمینه ارائه گیم‌پلی پر تنوع موفق ظاهر شد و بایوشاک: اینفینیت هم به عقیده بسیاری یکی از بهترین بازی‌های نسل قبلی و حتی از بهترین‌های تاریخ ویدیو گیم (حداقل به عقیده نویسنده این خبر!) است.

کن لوین خالق فرنچایز بایوشاک دیگر قصد ساخت بازی‌های بزرگ را ندارد و در حال حاضر هم با یک استودیوی کوچک روی یک بازی دو بعدی داستان محور کار می‌کند. چه توقعاتی از بایوشاک جدید دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.