شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

تارانتینو: Kill Bill 3 قطعاً در میان انتخاب‌هایم وجود دارد
فیلم و سریال یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

تارانتینو: Kill Bill 3 قطعاً در میان انتخاب‌هایم وجود دارد

تارانتینو در مصاحبه با «اندی کوئن»‌ می‌گوید برای سومین قسمت چندگانه‌ی «بیل را بکش» ایده‌های جذابی دارد.

آیا «بیل را بکش ۳» آخرین فیلم بلند «کوئنتین تارانتینو» خواهد بود؟ فیلمساز اخیراً در مصاحبه‌ای رادیویی با «اندی کوئن» تأیید کرده است که تولید قسمت سوم چندگانه «قطعاً در میان انتخاب‌ها» وجود دارد. او ژوئیه گذشته گفته بود که هنوز با «اوما تورمن» در مورد پروژه صحبت می‌کند و اضافه کرده بود: «اگر قرار باشد از تمام فیلم‌های قبلی‌ام یک فیلم حاصل شود، آن فیلم «بیل را بکش» خواهد بود.» اما اکنون به نظر می‌رسد که تارانتینو برای ساختن قسمت سوم مصمم‌تر از پیش شده است.

تارانتینو می‌گوید: «شب گذشته با «اوما تورمن» شام خوردم. در یک رستوران ژاپنی بسیار زیبا بودیم. در مورد اینکه با [بیل را بکش ۳] چه باید کرد ایده‌هایی دارم. تمام مسئله همین بود، غلبه بر کانسپت. اینکه از آن زمان تاکنون برای «عروس» چه اتفاقاتی روی داده؟ و اینکه من می‌خواهم چه کنم؟»

تارانتینو اضافه می‌کند: «نمی‌خواستم فقط یک ماجراجویی پیش‌پاافتاده را بازگو کنم. [شخصیت] شایستگی بیشتری دارد. «عروس» دوران سختی را پشت سر گذاشته. اکنون ایده‌ای در ذهن دارم که می‌تواند جذاب باشد. هنوز نمی‌خواهم برای مدتی انجامش دهم. دست کم تا سه سال آینده نمی‌سازمش. اما قطعاً در میان انتخاب‌هایم وجود دارد.»

کارگردان «بیل را بکش» از مدت‌ها قبل در مورد تولید قسمت سوم فیلم و تکمیل سه‌گانه ابراز علاقه کرده بود. او زمانی گفته بود که قسمت سوم ممکن است روی شخصیت بزرگسال دختر «ورنیتا گرین» تمرکز کند و به خاطر کشتن مادرش به دنبال انتقام از «عروس» باشد. به نظر می‌رسد که شرایط فعلی شخصیت «عروس» برای فیلمساز یک چالش بزرگ بوده اما او سرانجام این معما را حل کرده است.

تارانتینو به تازگی با فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» نامزدی گلدن گلوب بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه را کسب کرده است. انتظار می‌رود موفقیت‌های فیلم تا مراسم اهدای جوایز اسکار هم تداوم داشته باشد. تارانتینو ماه گذشته گفته بود که هواداران پس از «هالیوود» باید منتظر وقفه‌ای طولانی برای فیلم دهم کارگردان باشند. او همچنان به قول خود متعهد مانده و پس از کارگردانی دهمین فیلمش بازنشسته می‌شود.

منبع: 30nama نویسنده: LEGEND