شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

مارول رسما بخش تلویزیونی خودش را تعطیل کرد!
فیلم و سریال یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

مارول رسما بخش تلویزیونی خودش را تعطیل کرد!

بخش تلویزیونی مارول، بخش کوچکی از شرکتی که مسئول بسیاری از فیلم‌های ابرقهرمانی امروزی و بسیاری از فیلم‌های مورد انتظار است بزودی تعطیل خواهد شد. 

این بخش به رهبری جف لوب (Jeph Loeb) که تصور می‌شد پس از ترفیع کوین فایگی (Kevin Feige) به عنوان مدیر ارشد نوآوری مارول وارد دوران جدیدی شود آینده روشنی در پیش ندارد. بسیاری از کارکنان اخراج و برخی از آن‌ها به استودیوی مارول منتقل می‌شوند و هیچ سریال جدیدی توسط این بخش ساخته نخواهد شد. از زمانی که نتفلیکس سریال‌های مارولی Daredevil «دردویل»، Jessica Jones «جسیکا جونز»، Luke Cage «لوک کیج» و The Punisher «مجازاتگر» را کنسل کرد مشخص بود آینده خوبی در انتظار بخش تلویزیونی مارول نیست.

البته فعلا قرار است تولید پنج سریالی که در حال ساخت بودند توسط استودیوی مارول ادامه پیدا کند. سریال‌های لایو اکشن Agents of S.H.I.E.L.D «ماموران شیلد» و Helstrom «هل‌استرام»، سریال‌های انیمیشنی Howard the Duck «هاوارد اردک»، Hit Monkey «هیت مانکی» و Tigra and Dazzler «تیگرا و دزلر». احتمالات زیادی درباره آینده این سریال‌ها وجود دارد. اینکه یا یک فصل از آن‌ها ساخته شده و سپس تولید آن‌ها متوقف می‌شود. یا خیلی بی‌سروصدا ساخت آن‌ها قبل از پخش متوقف شود. یا طی یک قرارداد جدید با یک شبکه یا سرویس استریم این سریال‌ها تولید شوند.