شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

در صورت پایین بودن استقبال از تیزر عنوان Gothic نسخه‌ی کامل این بازی ساخته نخواهد شد
کنسول و بازی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

در صورت پایین بودن استقبال از تیزر عنوان Gothic نسخه‌ی کامل این بازی ساخته نخواهد شد

استودیوی تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) در مورد ساخت یا عدم ساخت عنوان نقش آفرینی فانتزی Gothic شک دارد و تصمیم گرفته است برای برطرف کردن این شک، یک تیزر قابل بازی رایگان از این عنوان منتشر کرده و واکنش هواداران را بسنجد.

البته این دمو برای همه قابل بازی نیست. تنها کسانی که یک نسخه از بازی Gothic یا هر عنوان دیگری از توسعه‌دهنده پیرانا بایتس (Piranha Bytes) در حساب استیم خود داشته باشند می‌توانند این نسخه‌ی آزمایشی را دانلود کنند. نکته‌ی جالب این است که پیرانا بایتس هیچ نقشی در این ریمیک ندارد.

THQ نوردیک در توضیحات بازی در صفحه‌ی استیم آن می‌گوید:

این یک عنوان کامل نیست. این فقط یک تیزر قابل بازی است که ممکن است مرحله‌ی اول شروع ساخت یک عنوان Gothic باشد. هیچ چیز قطعی نیست، بنابراین بازخورد شما در این که بازی ساخته بشود و یا نه بسیار مهم و تاثیرگذار است. بر همین اساس و برای قدردانی از وفاداری شما، این تیزر قابل بازی Gothic برای همه‌ی کسانی که نسخه‌ای از Gothic یا دیگر عناوین توسعه یافته توسط پیرانا بایتس را مالک باشند، کاملا رایگان است.

هرچند این تیزر تنها چند ساعت به طول می‌انجامد، اما نوردیک امیدوار است همین کافی باشد تا شما را قانع کند که نسخه‌ی کامل بازی را خواستار شوید. بازخورد هواداران تا به حال بسیار متفاوت بوده و از چیزهایی مانند “تی اچ کیو عزیز، لطفا وارد این مسیر نشو.” و “این یک بازی Gothic نیست.” تا “عالی است.” متغیر است.

شما می‌توانید تریلر این عنوان را از این نشانی مشاهده بفرمایید.

منبع: gamefa نویسنده: LEGEND