شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

تاریخ انتشار Warcraft 3: Reforged مشخص شد
کنسول و بازی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

تاریخ انتشار Warcraft 3: Reforged مشخص شد

عنوان Warcraft 3: Reforged که در بلیزکان (BlizzCon) ۲۰۱۸ معرفی شد، یک ریمستر کامل از بازی استراتژی هم‌زمان (Real-Time Strategy) Warcraft 3 می‌باشدکه در واقع همه چیز، از جمله طراحی هنری و انیمیشن‌های بازی، را از نو خواهد ساخت.

انتظار می‌رفت که این عنوان در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ منتشر شود اما هر چه به پایان سال نزدیک‌تر شدیم، این احتمال ضعیف‌تر شد. امروز بلیزارد اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی اندکی با انتظارات متفاوت خواهد بود. بازی در ۸ بهمن ۱۳۹۸ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

این عنوان بازسازی شامل نسخه‌ی کامل Warcraft 3 : Reign of Chaos و هم‌چنین بسته الحاقی The Frozen Throne خواهد بود و در مجموع ۶۰ مرحله‌ی جدید به ۷ خط داستانی یک‌نفره‌ی بازی اضافه خواهد کرد. شخصیت‌ها، ساختمان‌ها، محیط، انیمیشن‌ها و جلوه‌های بصری همگی بازسازی خواهند شد اما صداگذاری اولیه حفظ می‌شود تا حس تجربه‌ی Warcraft 3 تکرار شود. طرفداران نیز زمانی که بلیزارد از تغییر صداگذاری ها صحبت کرد به شدت خشمگین شده بودند.

نسخه‌ی Reforged یک ابزار ویرایش جهان (World Editor) به همراه یک دسته ابزارهای جدید به همراه خواهد داشت و خبر خوب دیگر این است که این نسخه کاملا از قابلیت چند نفره با نسخه‌ی اصلی Warcraft 3 پشتیبانی می‌کند.

Warcraft 3: Reforged هم اکنون روی بتل.نت (Battle.net) برای پیش خرید توسط کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. شما می‌توانید اولین ویدیوهای منتشر شده از گیم‌پلی این عنوان را از این نشانی مشاهده کنید.