شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

پس از پخش سریال The Witcher، تعداد کاربران بازی The Witcher 3 افزایش یافته است
کنسول و بازی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰

پس از پخش سریال The Witcher، تعداد کاربران بازی The Witcher 3 افزایش یافته است

براساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وب‌سایت PlayTracker، پس از پخش سریال ساخته شده براساس کتاب‌های Witcher، تعداد کاربرانی که به تجربه‌ی بازی محبوب The Witcher 3: Wild Hunt برروی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها پرداخته‌اند، در حال افزایش است.

براساس آمار منتشر شده، تعداد کاربران هم‌زمان بازی The Witcher 3 برروی استیم از مرز ۴۸ هزار نفر عبور کرده است. این تعداد از کاربران آخرین بار در سال ۲۰۱۶ و پس از انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Blood and Wine به صورت هم‌زمان به تجربه‌ی بازی مشغول شده بودند. وب‌سایت PlayTracker گزارش داده که علاوه بر رایانه‌های شخصی، تعداد افرادی که بازی را برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ تجربه کرده‌اند نیز افزایش یافته است. براساس آمار منتشر شده، در یک ماه گذشته حدود یک میلیون کاربر بازی The Witcher 3 را تجربه کرده‌اند که این آمار نیز آخرین بار در زمان انتشار آخرین بسته‌ الحاقی بازی دیده شده بود.

به نظر می‌رسد پخش سریال The Witcher تاثیر مستقیمی در افزایش تعداد کاربران بازی داشته است. این سریال توانست نظر مثبت بسیاری از هواداران را به خود جلب کند و شرکت نت‌فلیکس (Netflix) نیز مدتی پیش از برنامه‌ی خود برای ساخت فصل دوم خبر داده بود.

به نظر می‌رسد دیدن شخصیت‌های محبوب دنیای The Witcher در سریال پخش شده باعث زنده شدن خاطرات خوب بسیاری از هواداران شده و آن‌ها را وادار کرده است تا دوباره به سراغ آخرین بازی ساخته شده از این سری محبوب بروند. خبر خوب این است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) مدتی پیش قراردادی جدید را با نویسنده‌ی این سری امضا کرده است که می‌تواند به ساخت نسخه‌ی بعدی سری کمک کند. البته با توجه به تمرکز تیم سازنده برروی بازی جدید خود یعنی Cyberpunk 2077، به احتمال زیاد باید مدتی نسبتا طولانی را برای شنیدن اخبار بیشتر، منتظر بمانیم.

منبع: gamefa نویسنده: تیرداد بیژن