شاخص بورس

قیمت طلا 18 عیار

ريال

قیمت سکه بهار آزادی

ريال

قیمت سکه امامی

ريال

قیمت نیم سکه

ريال

قیمت ربع سکه

ريال

قیمت دلار

ريال

قیمت یورو

ريال

پربازدیدترین

استودیوی سازنده‌ی بازی Amnesia در حال کار برروی یک عنوان جدید است
کنسول و بازی شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۴۵

استودیوی سازنده‌ی بازی Amnesia در حال کار برروی یک عنوان جدید است

استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games)، سازنده‌ی عناوین SOMA و Amnesia، اخیرا یک تیزر مبهم و مرموزی را به نمایش گذاشته است که ظاهرا به معرفی بازی جدیدی از سوی این استودیو اشاره دارد.

وب‌سایت این استودیو که NextFrictionalGame نام دارد، برای رونمایی از بازی‌های جدید در طول ۲۴ ساعت گذشته به‌روزرسانی شده و یک چراغ چشمک‌زن کوچک را در مرکز یک صفحه‌ی تیره به نمایش گذاشته است. این تصویر در داخل یک حلقه ۴ ثانیه‌ای قرار گرفته و در حال حاضر امکان کلیک کردن برروی آن وجود ندارد.

این نوع بازاریابی جالب و مرموز مخصوص استودیوی فریکشنال گیمز است. در گذشته نیز عنوان Amnesia: A Machine For Pigs از طریق یک بازی واقعیت متناوب که در آن تصاویری از گوگل‌مپ و کد جستجوی وب‌سایت‌ها قرار داشت، معرفی گردید. همچنین بازی SOMA پیش از معرفی در سال ۲۰۱۵، تریلرها و سرنخ‌های مختلفی از آن ارائه شد. پس از موفقیت بازی SOMA، سازندگان این عنوان کار برروی دو پروژه‌ی جدید را آغاز کردند. یکی از این پروژه‌ها با عنوان “ترس در طبیعت”  و دیگری هم در مورد “به دست آوردن درک مفاهیم متفاوت” توسط بازی‌بازان توصیف شده است. طبق اطلاعات ارائه شده، پروژه‌ی اول نسبت به دوم، در مرحله‌ی پیشرفته‌تری از توسعه قرار دارد.

۴ سال از انتشار بازی SOMA می‌گذرد و استودیوی سازنده‌ به شدت برروی دو پروژه‌ی جدید خود تمرکز کرده است. موفقیت این بازی موجب شده است تا انتظارات بالایی از بازی جدید این استودیو وجود داشته باشد. اگر شما هیچ یک از عناوین استودیوی فریکشنال گیمز را تجربه‌ نکرده‌اید، می‌توانید عنوان SOMA با قیمت ۴ دلار و بازی Amnesia و دنباله‌ی آن را هر کدام با قیمت ۲ دلار در حراج زمستانه‌ی فروشگاه استیم خریداری نمایید.

آخرین اثر استودیوی فریکشینال گیمز، یعنی بازی SOMA، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «طعم شیرین وحشت ناب» به نویسندگی سعید آقابابایی مطالعه بفرمایید.

منبع: gamefa نویسنده: تیرداد بیژن